Mieszkania na sprzedaż

Lokale usługowe i biurowe pod wynajem

O inwestycji

                 Od 2012 roku w Wągrowcu, w kwartale ulic Kościuszki, Jeżyka, Wachowiaka i Średniej, trwa budowa kompleksu mieszkalno- usługowego.  W skład całego przedsięwzięcia finalnie wejdzie około 10 budynków połączonych wewnętrzną komunikacją i zielenią. Budynki cechować będzie wysoki standard wykończenia oraz nowoczesny wygląd charakteryzujący się jasną elewacją wzbogaconą drewnianymi wstawkami zwieńczoną dachem z blachy cynkowo – tytanowej. Kondygnacje w poziomie parterów przeznaczone zostaną na działalność usługowo- handlową. Część lokali na poziomie pierwszego piętra to biura i gabinety, natomiast wyższe kondygnacje mieścić będą mieszkania. Niektóre budynki wyposażone będą w windy i garaże podziemne.

                Podkreślić należy wyjątkowo atrakcyjne położenie omawianej inwestycji. Mieści się ona niedaleko plaży miejskiej w Wągrowcu, oraz w pobliżu miejscowych atrakcji: Ośrodka Sportu i Rekreacji, Aqua Parku, kina, jeziora oraz hoteli i restauracji. Również ważne instytucje, takie jak: Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe wraz z Sądem i Szpitalem znajdują się w okolicy kompleksu wznoszonych budynków. Dogodne rozmieszczenie trzech banków, Urzędu Skarbowego oraz biura notarialnego to dodatkowe atuty. Kolejną korzyścią wynikającą z położenia inwestycji jest fakt, że znajduje się ona w niewielkiej odległości od Dworca PKS  i odnawianego właśnie Dworca PKP, gdzie nową linią kolejową do Poznania, dojazd zajmuje zaledwie 55 minut. Według planu zagospodarowania przestrzennego, będzie w tym miejscu zlokalizowany nowy rynek, na obrzeżach, którego wkomponowane zostały budowane właśnie budynki. Architektom udało się idealnie połączyć nowoczesną architekturę stawianych budowli z zabytkową architekturą Sądu, Starostwa i innych otaczających obiektów.

                Staranność wykonania, zastosowanie nowych technologii i użycie wysokiej jakości materiałów zagwarantują przyszłym mieszkańcom komfortowe oraz ekonomiczne warunki bytowe

Najnowsze informacje

Sprzedaż mieszkań blok H

Trwa sprzedaż meszkań w bloku H 

szczegóły

Ruszyła budowa budynków H oraz I

Jesień 2019 -  ruszyła budowa dwóch kolejnych budynów to jest H oraz I. Jest to dalszy etap rozbudowy osiedla przy ulicy Średniej. Wizualizacja projektu dostępna jest pod poniższym linkiem: 

https://www.youtube.com/watch?v=qu2EraT5GyM&feature=youtu.be

Zdjęcia w wykonanaych znajdą Państwo w naszej Galerii.

szczegóły